VYRAMS. ATSKLEISTA PASLAPTIS, KUR ŽIŪRI MERGINOS arba STILIAUS ABC.

Atsikėlei, susiradai išeiginius apatinius, išsivalei dantis, atsikratei „kelių dienų“ barzdelės. Viena pramerkta akim išsitraukei iš spintos marškinėlius, kuriuos tik sugebėjai pasiekti. Su kelnėm istorija panaši, nes rinktis nelabai yra iš ko: vienos ant kėdės atlošo, kitos - skalbinių dėžėje. Įšokai į batus ir leki į darbą/mokyklą/univerą. Pažįstama? Žinoma taip! Ar reikia kažką keisti? Jeigu patinka taip, kaip yra, ok. Bet jei nori pagauti moteris, žvilgčiojant į tavo pusę, kaip tavo kolega/klasiokas/grupiokas ir plačiai šypsotis, suprantant, kad jos su tavimi flirtuoja, kaip tai daro jis.... Tada skaityk toliau!

Pirma pamoka

Kas svarbu? Pirmas įspūdis. Net labai...

Ne, tikrai ne presas, juk niekas nevaikšto be marškinėlių Lietuvos gatvėmis. Tačiau tvarkinga apranga, tai būtent tai, ko reikia. Nesidėk neišlygintų marškinių, prasitrynusios kišenės džinsuose – siaubas. Per trumpos kelnės tikrai nėra madinga. Taip, aš tikiu, kad tas džempas, kurį nešiojai devintoj klasėj yra labai fainas, bet palik jį vakarams namuose.

Prieinam prie svarbiausio, kas mums, moterims, pagrindinis dalykas vyro aprangoje.

PASLAPTIS ATSKLEIDŽIAMA DABAR....

Moteris visada pirmiausia žiūrės ten. Moteris vyrą vertins būtent pagal tai. Ar jie madingi, ar jie ŠVARŪS, ar jie tvarkingi ir neplyšę, ar tu jais rūpiniesi..... tas stebuklingas raktas yra tavo BATAI.

Artėjant pavasariui, noriu pasidalinti savo, kaip stilistės, bet tuo pačiu ir paprastos moters, atradimu. Balti laisvalaikio tipo batai – nu žiauriai gražu!!!

Šie laisvalaikio batai slepiasi mūsų parduotuvės skiltyje „Vyriški batai“, o jų kainos svyruoja tarp 24 – 30 eur! Taip, vyrai, tai jūsų galimybė. Vieni iš nedaugelio batų tipų, kurie priderinami prie visokio stiliaus aprangos.

Jie puikiai tiks prie patogių džemperių ir skinny arba slim tipo džinsų.

Tikrai neapsiriksi, priderinęs baltus laisvalaikio batus prie kasdienio stiliaus „casual“ švarkelio ar megztinio ir mėgstamiausių džinsų.

Gal kai kuriuos ir nustebinsiu, tačiau puikus derinys yra marškiniai + oficialaus stiliaus kelnės + balti laisvalaikio batai!

Ar jau pasisemei minčių, kuo stebinsi aplinkinius rytoj? Žinau, kad viskas atrodė daug sudėtingiau, nei yra iš tikrųjų. Juk nieko sudėtingo – vieni batai, o avėti gali juos visur!