Kur gi mūsų Beach Body??? 

Iki vasaros liko 2 mėnesiai. Atrodo visai neseniai, laikrodžiui sutiksėjus 12, išdidžiai pakabinai savo visų metų tikslų sąrašą ant šaldytuvo. Pirmasis buvo „Pagaliau įgauti TĄ formą, kad pavydėtų man, o ne aš“. Ir vat, tu kemši pyragėlį iš ali šokoladinės, gautą kovo 8 dienos proga. Gal laikas susiimti? Nudžiuginsiu, šansas dar yra! Toliau seks gražio kūno per 2 mėnesius receptas. 

1. Motyvacija

Padės tokie socialiniai tinklai, kaip pinterest, weheartit, kiek mažiau facebook. Pavasaris – tai tas metų laikas, kai visi verda grikius ir praneša apie tai visam pasauliui.

2. Disciplina

Dabar kiek rimčiau... Išstudijuok savo dienotvarkę, nuspręsk, kokiu dienos metu tu gali skirti laiko valgymui. Nepamirškim, 3 pagrindiniai valgiai ir 2 užkandžiai tarp jų. Literatūros apie savo meniu sudarymą tikrai rasi google. Užsirašyk viską į telefono užrašinę, kaskart įvykdžius punktelį, pažymėk, kad jau įvykdei. Pamatysi, ilgainiui tai taps įpročiu.
Nepamirškime treniruočių. Nesvarbu, ar treniruojiesi sporto salėje, ar namuose, užsibrėžk tikslą – ne mažiau 3 kartus per savaitę. Idealiausias variantas – 5 kartai per savaitę. Laikykis režimo!

3. Apdovanojimas už įvykdytus tikslus

Taip, tu turi vieną pagrindinį tikslą, kurio sieki mažais žingsneliais. Tam, kad būtų lengviau ir smagiau, užsibrėžk keletą mažų tikslų. Tai galėtų būti svorio pakitimas, treniruotės pasiekimai, saldumynų nevalgymo laikotarpis... Idėjų begalės:) Už kiekvieną įvykdytą užsibrėžtą tikslą apdovanok save! BET jokiais būdais (!!!) nedaryk to maistu. Maistas – nėra pasimėgavimas ar apdovanojimas, tai tik priemonė išgyventi. Kuo anksčiau tai suprasi, tuo gražiau atrodysi:) Apdovanok kitokiais dalykais, kurie tau suteikia džiaugsmo – pavyzdžiui: nauji džinsai, suknelė, knyga, sportiniai rūbai, Victoria's Secret apatinių komplektas...

4. Tinkami batai!

Kaip ten sako, tinkama pora batų gali pakeisti tavo gyvenimą (Pelenės copyright). Sportiniai batai turi būti patogūs. Tačiau ne ką mažiau svarbu ir tai, kad jie būtų gražūs. Na, šiuo punkteliu mes tikrai galime tau padėti.