2018 pavasario/vasaros tendencijos, kurias privalai žinoti

Pagaliau atėjus kalendoriniam pavasariui, mums, merginoms, kyla noras atsinaujinti savo garderobą. Jau nepaliaujam svajoti apie tas dieneles, kai termometrą pagausim prie +15, ruošim savo gražutes,lengvutes sukneles ir suksim mintį apie artėjančius festivalius. Tam, kad būtumėte ne tik laimingos, bet ir stilingos, savasstilius paruošė Jums keletą patarimų, į ką reiktų atkreipti dėmesį šį sezoną.

Denim mada sugrįžta!

Mados podiumuose džinsinio audinio nokautas. Atrodo, paskutinį kartą „ant bangos“ tai buvo 2000, tačiau štai jis ir vėl čia. Nuostabūs kūriniai atsirado Nina Ricci, Tom Ford bei Versus mados namuose. Džinso audinys vyrauja visur, nuo marškinių, suknelių, kelnių, iki kojinių, batų ir plaukų lankelių. 

#

Spalvos kaip ledai!

Jau seniai matėme pintereste nuostabių, „Kalifornijos vasaros“ tipo nuotraukų koliažų, kur vyrauja pastelinės spalvos ir pavydėti verčiantys vaizdai. Pagaliau galime pasigirti, tai tapo šio pavasario ir vasaros mada! Pastelinė rožinė, mėtų, žydra, violetinė... Jūra, saulė, ledai, rožiniai flamingai...

Kulnai ir gražus pedikiūras

Nors tokio tipo batai ir ne pirmą sezoną šmėžuoja podiumuose ir įžymybių garderobuose, tačiau šiais metais, pritaikius pastelinių spalvų gamą, mes galime būti pačios stilingiausios miesto gatvėse ir festivalių šurmuliuose. Kuom mes prastesnės už Kim K?

Ką gi, merginos, užtaisom savo grožio ginklus ir pirmyn į draugiškos konkurencijos trasą!