Blog

Akiniai nuo saulės neabejotinai yra šiltojo sezono būtinybė ir aksesuaras, užbaigiantis pasirinktą įvaizdį. „Jie atskleidžia jūsų asmenybę ir paryškina išskirtinumą, tad nešioti juos siūlau tada, kai jaučiate, kad jie tikrai kalbės apie jus. Juk tai ne tik apsauga nuo saulės“, – sako V. Šaulytė ir priduria, kad jei jums svarbiausia apsauga, tuomet akiniai būtinai turi būti patogūs.

Continue Reading

Iki vasaros liko 2 mėnesiai. Atrodo visai neseniai, laikrodžiui sutiksėjus 12, išdidžiai pakabinai savo visų metų tikslų sąrašą ant šaldytuvo. Pirmasis buvo „Pagaliau įgauti TĄ formą, kad pavydėtų man, o ne aš“. Ir vat, tu kemši pyragėlį iš ali šokoladinės, gautą kovo 8 dienos proga. Gal laikas susiimti? Nudžiuginsiu, šansas dar yra! Toliau seks gražio kūno per 2 mėnesius receptas. 

Continue Reading

Pagaliau atėjus kalendoriniam pavasariui, mums, merginoms, kyla noras atsinaujinti savo garderobą. Jau nepaliaujam svajoti apie tas dieneles, kai termometrą pagausim prie +15, ruošim savo gražutes,lengvutes sukneles ir suksim mintį apie artėjančius festivalius. Tam, kad būtumėte ne tik laimingos, bet ir stilingos, savasstilius paruošė Jums keletą patarimų, į ką reiktų atkreipti dėmesį šį sezoną. 

Continue Reading
Loading...