Blog

Iki vasaros liko 2 mėnesiai. Atrodo visai neseniai, laikrodžiui sutiksėjus 12, išdidžiai pakabinai savo visų metų tikslų sąrašą ant šaldytuvo. Pirmasis buvo „Pagaliau įgauti TĄ formą, kad pavydėtų man, o ne aš“. Ir vat, tu kemši pyragėlį iš ali šokoladinės, gautą kovo 8 dienos proga. Gal laikas susiimti? Nudžiuginsiu, šansas dar yra! Toliau seks gražio kūno per 2 mėnesius receptas. 

Continue Reading

Pagaliau atėjus kalendoriniam pavasariui, mums, merginoms, kyla noras atsinaujinti savo garderobą. Jau nepaliaujam svajoti apie tas dieneles, kai termometrą pagausim prie +15, ruošim savo gražutes,lengvutes sukneles ir suksim mintį apie artėjančius festivalius. Tam, kad būtumėte ne tik laimingos, bet ir stilingos, savasstilius paruošė Jums keletą patarimų, į ką reiktų atkreipti dėmesį šį sezoną. 

Continue Reading

Atsikėlei, susiradai išeiginius apatinius, išsivalei dantis, atsikratei „kelių dienų“ barzdelės. Viena pramerkta akim išsitraukei iš spintos marškinėlius, kuriuos tik sugebėjai pasiekti. Su kelnėm istorija panaši, nes rinktis nelabai yra iš ko: vienos ant kėdės atlošo, kitos - skalbinių dėžėje. Įšokai į batus ir leki į darbą/mokyklą/univerą. Pažįstama? Žinoma taip!

Continue Reading
Loading...